Bioproses Atık Su Arıtma

Bioproses Atık Su Arıtma

Bioproses Atık Su Arıtma, sürdürülebilir ve yüksek verimli bir arıtma yönteminin gerekli olduğu çok çeşitli endüstriyel su arıtma uygulamalarında kullanılabilir. Çözümlerimiz ve sistemlerimiz ozon, oksidasyon ve gelişmiş oksidasyon prosesine (AOP) dayanmaktadır ve çeşitli uygulamalarda kirleticileri, toksinleri ve diğer birçok kirleticiyi sudan önemli ölçüde azaltır ve hatta tamamen ortadan kaldırır.

Zetaş Kimya su arıtma çözümleri, ilaç üretimi , süt ürünleri , biracılık , sera , atık su arıtma tesisleri, şişeleme tesisleri ve tekstil üretimi gibi endüstrilerde dünya çapında kurulmuştur . Ayrıca ticari yüzme havuzları , akvaryumlar ve su parkları için su arıtma çözümleri de sunuyoruz . Su arıtma uygulamalarımız, proses suyundaki kirleticileri ortadan kaldırmayı amaçlayan birçok farklı endüstri için geliştirilmiştir ve uyarlanabilir.

Ozonun su arıtımında tipik kullanımlarından bazıları şunlardır: Kimyasal içermeyen ağartma, BOİ ve KOİ tedavisi , yerinde temizlik (CIP) , hem bira fabrikalarında hem de içecek üretiminde aroma bileşiklerinin giderilmesi ve şişe durulama. Sistemlerimiz ayrıca, kargo gemilerinden tahliye edilmeden önce sudaki patojenleri ortadan kaldırmak ve balast suyundaki kontaminasyonu azaltmak için kullanılır.

Ozonetech su arıtma çözümleri, standart ayarlarla kullanıma hazır olarak teslim edilir veya özel gereksinimlere uyacak şekilde özel olarak yapılabilir. Tüm sistemler, her seferinde doğru sonuçların elde edilmesini sağlamak için pilot testler yaptığımız, iyi yapılandırılmış adım adım bir süreçle teslim edilir.