Galvaniz Modüler Su Deposu

Galvaniz Modüler Su Deposu

Galvaniz modüler su deposu paslanmaz çelik ve farklı birçok malzemelerden üretilir. Eski su depolarının aksine dayanıklılığı çok fazladır. Modüler depoların montajı ve demontajı oldukça kolaydır. Prizmatik depolar etrafında işlem görmektedir. Paslanmaz çelik haricinde alternatif olan diğer malzemeler şunlardır;

Bu üç malzeme paslanmaz çelik ile birleşerek dayanıklı bir su deposunu ortaya çıkarmaktadır. Depo 1.25 tondan 100 tona kadar ağırlığı taşıyabilirler. Geniş kapasiteleri vardır. Tamamen cıvatalı ve kaynaksız bir montajdan geçer. Yerinde ve kolay kurulum imkanı altında gelişim gösterir. Kurulum sonrası teknik destek de devreye girmektedir.

Modüler Su Deposu

Galvaniz modüler su deposu üretiminde paslanmaz çelik, sıcak daldırma galvaniz, çelik saç kaplaması, epoksi boya ve elektro statik toz boya kullanılmaktadır. Türkiye’nin her yerinde modüler prizmatik galvaniz gönderilmektedir. Montaj ekibi ile birlikte kurulumu sağlanmaktadır. Her modül yapısı 1080 mm ölçütlerinde üretilmektedir. Genel modül kapasiteleri 1250 lt ve üzerinde olacak şekilde katlanarak devem eder. Modül sayıların ebatları, eni, boyu ve yüksekliği sipariş yapılan kişi ve kurumlara göre ortaya konur. Depo içi ve dışı çift katlı bir perdelemeye sahiptir. Kolaylıkla delinmesi ya da boşluk oluşması söz konusu olmaz. Sert zeminlere çarptığı zaman bile hasara uğramaz. Kolay ve kaliteli bir kullanım sunar.

galvaniz modüler su deposu

Galvaniz Modüler Su Deposu

Paslanmaz Su Deposu

Galvaniz modüler su deposu kullanıcı açısından oldukça fazladır.

  • Eski depolara oranla prizmatik bir özelliği vardır. Yosun, bakteri ve mikrop üretmez.
  • Su depoları cıvatalarla birlikte sabitlenir. Esnek modül sistemine sahiptir. Böylece kolaylıkla kurulup açılabilir.
  • Kurulacak mekanın büyüklüğüne ve kapasitesine göre çeşitlenir.
  • Kapı eşiği ve asansör gibi dar alanlarda da geçebilecek kapasiteye sahiptir.
  • Modül paneller içte mevcut olan gerdirmelerle sabitlenerek konumlanır.
  • Kalınlık oranı eskilere oranla bir kat daha fazladır.
  • Depolar projeden geçer. Projeye bağlı olarak oluşturulur. Sadece kişi ve kurumlara göre bir oluşum söz konusudur.
  • Kurulum konusunda deneyimli kadrolar devreye girmektedir.

Tüm bunlar su deposunun avantajını ortaya koymaktadır.

Galvaniz Su Deposu

Suyun güvenilir ve insan sağlığı için uygun koşullarda depolanarak korunmasını sağlamak için çeşitli depolama türleri geliştirilmiştir. Soğuk şekillendirme yöntemi ile üretilen Galvaniz Modüler Su Deposu koku yapmayan, mikrop ve yosun gibi zararlı organizmaların üremesini önleyen, hijyen standartlarına uygun ve istenen depolama haznesine uygun şekilde galvaniz malzeme ile üretilen bir su deposu çeşididir.

Su Deposu Tamiri

Galvaniz modüler su deposu sağlam ve sağlıklı bir oluşuma yer verir. Ancak bazı durumlarda onarma işlemi gerekebilir. Bu gibi durumlarda sağlam bir alt yapıya sahip olduğu için onarma işlemi kapsamlı olmaz. Kısa sürede gereken montaj, kaynak ve onarım işlemi devreye girer. Çünkü bugünün su depoları geçmişe oranla sağlamlığı kanıtlanmış bir oluşum sergiler. Onarma işlemi yapıldıktan sonra tıpkı eskisi gibi kullanılmaya devem eder. Galvaniz modüler su deposu her alan ve yapıya uygun olan çeşitli seçenekleri ile sunulur. İhtiyaçlara cevap verecek geniş bir kapasitesi vardır. Sağlıklı bir kurulum ile kısa sürede teslim edilir. Kaliteli malzemelerden üretildiği için uzun süreye varan bir kullanımı da doğrudan kullanıcısına sunar.