Fırın Boyalı Modüler Su Deposu

Su Deposu

Fırın Boyalı Modüler Su Deposu suyu gerektiği zaman kullanmak üzere tasarlanmış olan depolar. Bu alanda betonarme, paslanmaz çelik, kagir, plastik ve fiberglas çeşitleri vardır. Genelde çatıda yer alan su depoları şehirdeki şebekelere bağlı olarak çalışır. Su deposu şebeke suyuna herhangi bir zarar geldiği zaman devreye girer. Bu depolar aracılığı ile temiz su ihtiyacı da karşılanmış olur. Binaların bodrum katlarında genellikle beton yapılı su deposu kullanılır. Binanın mevcut olan tesisat sistemine bağlı olarak işlev görür. Bina suyu kesildiği zaman bu depo devreye girer. Belli bir sistem ile bina tesisatına suyu basar. Bu depo yangın çıkması halinde de kullanım için devreye girer. Modüler su deposu birçok alanda da kullanılabilir ve dayanıklılığı test edilmiş olan bir su deposu özelliğini taşır. Kolaylıkla dış etmenlerden etkilenmez. Modül modül prizmatik bir görünümü vardır. Ancak depo alanında oldukça sağlıklı bir kullanım alanı yaratır. Temiz su ihtiyacını da anında karşılar.

Modüler Su Deposu

Fırın Boyalı Modüler Su Deposu prizmatik bir görünüme sahiptir. Dayanıklılığı üst düzeyde olan bir depodur. Birçok alanda kurulum kolaylığı vardır. Kullanılacak alana göre ebatı değişir. Kimi alanlarda daha büyük kimisinde ise daha küçük ebatlı olanları devreye girer. Montajı çok hızlı ve çok kolay olan bir depodur. Fırın Boyalı Modüler Su Deposu prizmatik olduğu için parçalı olarak işlev görür. Parçaları kurulum yapılacak alana taşınır. Bu alanda parçalar bir cıvata yardımı ile birleşir. Civatalar esnek değildir. Bu yüzden kolaylıkla birbirinden ayrışması gibi bir durum da söz konusu olmaz. Esnek kurulum özelliği ile işlevsel bir hal alan ve ihtiyaca cevap veren bir depodur.

Toz Fırın Boyalı Modüler Su Deposu

Su deposu alanında bu ürünümüz TSE ve ISO standartlarına uygun olarak üretilmiştir. Yüksek kimyasal dozajlamaların olduğu sistemlerde ise AISI 316 oksidayonuna uygun bir üretim yapılmıştır. Zetaş firması olarak toz Fırın Boyalı Modüler Su Deposu alanında ihtiyacınızı karşılıyoruz. Su deposu alanında çoklu seçenek imkanı ile hızlı kurulum ve montaj özelliğini sizlere sunuyoruz.

Not: Çekimlerdeki ışık ve matlık ayarlarından ötürü ton farkı olabilir. İstediğiniz renk kodlarını bize göndererek fırın boyalı modüler su depolarına sahip olabilirsiniz.