Yağ Ayırıcı

Yağ Ayırıcı

Yağ Ayırıcı; Üretim ve sanayi bölgelerinde yüksek ölçekli makineler ve üretim için kullanılan ham madde tüketimleri yapılmaktadır. Su ile yağı ayırmak için çoğu üretim yerleri çeşitli ayırıcı depolarında talepte bulunmaktadır. Yağ ayrıcı, devlet ve sağlık açısından önemli olduğu için tüm firmalara zorunlu olarak kullanması gerekmektedir. Dışsal yağ çeşitleri çok sayıda olduğu için şebekeye giden sudan ayırmak için kullanılmaktadır. Zetaş kimya paslanmaz çelik yağ ayırıcı daha uzun süre ve daha iyi ayırma özelliği olan depolar olarak bilinmektedir. Zetaş kimya paslanmaz çelik yağ ayırıcı içindeki çelik sayesinde uzun ömürlü olmasını sağlamaktadır.

Yağ Ayırıcı

Hafif Sıvıların Atık Sudan Ağırlık Farkı ve Birleşme Yoluyla Ayrıldığı Durumdaki Ayırma sisteminde Uygulanır. Tesisi taşınabilir boyutta olup fazla yer kaplamaz.

Yağ Tutucu

Kanalizasyon hattının tıkanmasını önler ve arıtma tesisinin verimli çalışmasını sağlar. Yağ Tutucu aslında bir ön arıtma sistemidir. Atık yağlar dondukları için atık su hattında kapanmaya, tıkanmaya sebep olur.

Yağ Ayırıcı

Yağ Ayırıcı

Yorum Ekle

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.