Silindirik Su Deposu

Silindirik Su Deposu

Silindirik su deposu, farklı tasarımlarıyla kısıtlı alanlarda oldukça kullanışlılardır. Bu su depoları, fabrikadan çıktıktan sonra bir bütün halinde taşınarak montaj işleminin yapılacağı alana getirilir. İmalata uygun malzeme ve kaynak yapılarak su sızdırmaz bir su deposu oluşturmaktadır. Sadece su deposu olarak değil, imalat esnasında yapılacak değişikliklerle her türlü sıvıyı içeride sağlıklı bir şekilde muhafaza etmesi mümkün olacaktır.

Silindirik su depolarının pek çok artısı bulunmaktadır. Silindir şeklinde yapısı sayesinde alanlara uygun bir şekilde kurulum ve montaj işlemi gerçekleştirilmektedir. Bakımlarda ve tamirlerde kısa süre içinde tekrardan kullanıma hazır hale gelmektedir.

Silindirik Su depoları, depoladığı suyu alışagelmiş malzemelerden imal edilen klasik su depolarında olduğu gibi etkilemediği için sağlıklıdır. Eski tip su depolarının aksine içlerinde yosun, bakteri veya mikrop üretmez. Su depolama kapasitesi ihtiyaca göre ayarlanır. Silindirik su deposu, bodrum, çatı katı veya benzeri dar alanlarda çok daha fazla sıvı depolanabilecek şekilde dikey ya da yatay olarak dizayn edilir. Silindirik su deposu sayesinde yerden tasarruf edilir. Depolar yerden yüksek platformlar üzerinde, çatıya, kulelere ve mevcut binalar içerisinde rahatlıkla monte edilebilir.

 

Kullanım Alanları

İçme suyu dahil olmak üzere her türlü sıvıyı depolamakta kullanılır.

 

  • İstenilen Ölçü ve Ebatlar Firmamız Tarafından Yapılabilir, Lütfen İletişime Geçiniz.
Silindirik su deposu

Silindirik su deposu

Yorum Ekle

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.